JEST FUN,
JEST ZABAWA
skład naszych okularów okulary opakowanie - etui

Nasze polaryzowane Babiators zmniejszają ostre odblaski słońca więc Twój mały Aviatorek zawsze będzie miał czysty, krystaliczny widok na przygody. Dostępne w szerokiej gamie świetnych grafik i kolorów.  Dostępne także w dziale akcesoria  Chmurkowe Etui (Travel Case) - bezpieczne, stylowe miejsce dla Twoich Babiatorsów.

OCHRONA
OCZU
ZAWSZE

W MODZIE

Robisz wszystko, aby wychować swoje dzieci bezpieczne i zdrowe. Kaski do jazdy na rowerze, krem ​​do opalania do zabawy na świeżym powietrzu. Ale co z wpływem słońca na oczy Twojego dziecka? Prawda jest taka, siatkówka dzieci dojrzewają jak one. Oznacza to, że ich młode oczy nie mogą filtrować promieniowanie UV. Dodaj do tego fakt, że dzieci otrzymują trzykrotność rocznej ekspozycji na słońce, niż , niż dorośli * - problem jest jasny - dzieci potrzebują prawdziwej ochrony, aby ich oczy były bezpieczne i zachowały dobry wzrok.

Każda para Babiators zapewnia 100% ochrony UVA i UVB, aby utrzymać oczy Twojego dziecka bezpiecznie. Nasze okulary są najwyższej jakości i odporne na rozbicia, uderzenia, nawet przy najbardziej szalonej zabawie. Zapewniamy, że Twoje Babiators są wyprodukowane aby były bezpieczne, trwałe i odlotowe - dlatego ty i twój mały lotnik macie prawo do przygody!

* Sprawozdanie Rady Vision 2013