Regulamin sklepu, prawa klienta


WARUNKI OGÓLNE

1.Właścicielem Sklepu Internetowego www.babiators.pl, zwanego dalej Sklepem, jest firma Goood - Paweł Jaworski, zarejestrowany w Opolu przy ul. Prosta 3A i wpisany do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 6411/38136/2008.

2. Adres do korespondencji:
Goood Paweł Jaworski
ul.Prosta 3A
45-526 Opole
Tel. +48 601 480 124

e-mail: kontakt@babiators.pl

3. Goood - Paweł Jaworski jest stroną umowy sprzedaży zawieranej z Klientem i figuruje na fakturze VAT jako sprzedawca zamówionych przez Klienta produktów.

4. Klientem nazywamy osobę lub firmę/instytucję, która kupuje produkt poprzez stronę www.babiators.pl . Zamówień w Sklepie mogą dokonywać tylko osoby pełnoletnie.

5. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

6. Numer konta: ING BŚ 70 1050 1038 1000 0023 2685 8855


OFERTA SKLEPU.

1.Sklep umożliwia dokonywanie zakupów poprzez sieć Internet. Nasz Sklep internetowy jest czynny 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, jednak zamówienia obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godz.10:00-18:00. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 18:00, w soboty, w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia pracy.

2. Wszystkie towary umieszczone w Sklepie to towary nowe.

3. Ceny towarów znajdujących się w naszym Sklepie internetowym są podane w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają VAT). Ceny te nie zawierają kosztów przesyłki.

4. Cenami obowiązującymi w sprzedaży są ceny podane w naszym Sklepie internetowym w momencie składania zamówienia przez Klienta.

5. Sklep zastrzega sobie prawo do zmian cen podanych w ofercie, jak również do przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.

6. W przypadku promocji ilość towarów może być ograniczona. W sytuacji wyczerpania towarów o zakupie decyduje termin złożenia zamówienia.


ZAMÓWIENIA I SPRZEDAŻ

1. Zakup towaru dokonywany jest poprzez złożenie przez Klienta zamówienia w Sklepie internetowym babiators.

2. Potwierdzenie realizacji zamówienia następuje w momencie, gdy Klient otrzymuje wiadomość e-mail z potwierdzeniem ze Sklepu. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Klientem a Goood - Paweł Jaworski, będącym właścicielem Sklepu Internetowego www.babiators.pl.

3. Podczas dokonywania zamówienia Klient proszony jest o podanie swoich danych kontaktowych (imię, nazwisko, telefon oraz email) oraz adres, na który ma być przesłany towar. W sytuacji gdy w treści przelewu nie zostanie podany adres na który ma być wysłany towar, sklep wysyła na adres płatnika.

4. W sytuacji podania przez Klienta niepełnych, niewystarczających do realizacji transakcji danych, Sklep może skontaktować się z Klientem celem ich uzupełnienia. W przypadku, gdy z Klientem niemożliwy jest kontakt telefoniczny lub poprzez email, transakcja nie zostanie zrealizowana.

5. Sklep zastrzega sobie prawo dodatkowej weryfikacji złożonego zamówienia poprzez kontakt z Klientem.

6. Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia lub zmiany w dowolnym momencie przed realizacją zamówienia. Celem odwołania zamówienia Klient powinien bezzwłocznie skontaktować się ze Sklepem, wysyłając e-mail na adres kontakt@babiators.pl.

7. W sytuacji, gdy realizacja zamówienia jest niemożliwa lub może ulec opóźnieniu z powodu braku towaru lub z innych przyczyn, Sklep niezwłocznie poinformuje o tym Klienta.

8. Składając zamówienie Klient dokonuje wyboru sposobu płatności.

9. Koszty przesyłki są pokrywane przez Klienta. W określonych przypadkach koszty dostawy może pokryć Sklep.

10. Realizacja zamówienia następuje po otrzymaniu wpłaty na konto Sklepu, maksymalnie 3 dni(robocze) od pojawienia się wpłaty na koncie Sklepu.

11. Płatności zagraniczne mogą być realizowane poprzez przelew na konto banku podanym w wiadomości elektronicznej lub konto PayPal. Przesyłki zagraniczne realizowane są KURIEREM. Na wyłączne życzenie możemy zrealizować przesyłkę za pośrednictwem Poczt Polskiej.

12. Zamówione towary przesłane będą na adres podany przez Klienta przy składaniu zamówienia.

13. Zamówienia nieopłacone w ciągu 5 dni roboczych zostaną automatycznie anulowane.


KOSZTY PRZESYŁKI I DOSTAWA ZAMÓWIENIA

​1. koszt dostawy:
- przesyłki kurier krajowe (Polska) - 16,00 zł
- przesyłki zagraniczne: ustalane indywidualnie (cena zależna jest od kraju i strefy oraz sposobu wysyłki: poczta polska lub usługa kurierska).​ Do krajów: Europa Zachodnia - przesyłki realizowane są za pośrednictwem Kuriera - koszt przesyłki 50 zł.

1A) Koszty zwrotu przesyłki do nadawcy (sklep Babiators) po wyczerpaniu możliwości doręczenia lub wydania - ponosi odbiorca/zamawiający (Klient). W chwili rezygnacji z zamówienia i zwrotu gotówki (Klientowi) koszt zwrotu przesyłki (16 zł) jest odejmowany od kwoty zamówienia a różnica jest zwracana na konto Klienta/Zamawiającego.

2. Klient zostanie poinformowany o sytuacji, gdy towar jest chwilowo niedostępny. W takiej sytuacji za zgodą Klienta okres dostawy może zostać przedłużony lub Klient może zrezygnować z zakupu.

3. Termin realizacji liczony jest od momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Sklepu. Termin realizacji obejmuje wyłącznie dni robocze. Czas realizacji zamówienia, czyli czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych produktów przez Sklep wynosi do 3 dni roboczych. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany w momencie składania zamówienia, Sklep kontaktuje się telefonicznie, mailowo aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.Termin otrzymania przesyłki przez Klienta równa się sumie czasu wysyłki ze sklepu Babiators.pl (do 2 dni) oraz czasu dostawy. Czas doręczenia przesyłki to 1-2 dni robocze.

4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z winy firmy kurierskiej.

5. Nie podanie adresu do korespondencji (zgodnie z informacją przy zamówieniu), skutkuje wysłaniem towaru na adres płatnika.

6. W momencie pokwitowania odbioru towar staje się własnością Klienta. Klient ma obowiązek sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności spedytora a w przypadku stwierdzenia zniszczenia lub uszkodzenia towaru podczas transportu Klient zobowiązany jest do sporządzenia protokołu zniszczenia (w obecności spedytora). Protokół ten będzie podstawą reklamacji zakupu.PŁATNOŚCI 1. Składając zamówienie Klient akceptuje wybór formy płatności:- za pośrednictwem Paypal (dla osób, które posiadają konto Paypal)- kartą Visa lub Mastercard za pośrednictwem Paypal (bez konieczności założenia konto Paypal)- przelewem bankowym na konto banku podanym w naszej wiadomości elektronicznej.​


GWARANCJE I REKLAMACJE

1. Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru. Podstawą zwrotu jest przesłanie towaru w stanie niezmienionym, nie używanym z kompletem metek. Zwroty niezgodne z oświadczeniem nie będą przyjmowane. Towar, którego zwrot/reklamacja nie zostanie uznana (odesłana po wymaganym terminie, bez metek, zabrudzony, z widocznymi śladami używania, lub bez oryginalnego opakowania), będzie odesłany na koszt Klienta. Towar wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy oraz dokumentem potwierdzającym zakup produktu w naszym sklepie Babiators.pl należy przesłać na adres: Babiators Polska ul.Prosta 3A, 45-526 Opole. W tym przypadku koszt transportu przesyłki do Sklepu ponosi Klient. Druk do pobrania tutaj.

2. Jeśli towar nie jest uszkodzony i nie nosi śladów użytkowania, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas - kurier 14pln) zwrot pieniędzy nastąpi w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki przez Sklep.

3. W przypadku przesyłki uszkodzonej podczas transportu podstawą reklamacji będzie protokół sporządzony w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Uszkodzony towar wraz z protokołem należy przesłać na adres Sklepu.

4. W przypadku stwierdzenia braków lub wad produkcyjnych towaru prosimy o odesłanie towaru wraz z pismem wyjaśniającym powód reklamacji na adres Sklepu Babiators Polska ul.Prosta 3A, 45-526 Opole. Druk do pobrania tutaj.

5. Wszystkie reklamacje będą rozpatrywane w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na nowy, a w przypadku wyczerpania towaru Klient otrzyma zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni roboczych lub możliwość wyboru innego towaru w podobnej cenie.

A) Zarysowanie soczewek uważa się za objaw normalnego użytkowania i nie jest ono objęte gwarancją.

6. Wszystkie przesyłki reklamacyjne powinny być wysyłane na koszt Klienta, a w przypadku uznania reklamacji koszty transportu zostaną przez sklep zwrócone w ciągu 14 dni roboczych. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

7. Podstawą przyjęcia reklamacji będzie załączenie dowodu zakupu w naszym sklepie internetowym Babiators.pl​

8. Amerykańska Gwarancja Lost & Found
A) zarejestruj swoje okulary Babiators w ciągu 30dni od daty zakupu (daty na fakturze/paragonie/dokumencie potwierdzającym zakup) na Amerykańskiej stronie www.babiators.com

B) Jeśli okulary Babiators zostaną uszkodzone, kliknij tutaj i wybierz zakładkę "reedem". Wcześniej przygotuj sobie indywidualny kod do wykorzystania, który otrzymałeś w chwili rejestracji zakupu (z adresu guarantee@babiators.com). Jedyne za co płacisz to koszt przesyłki (10$) z USA do Polski!

C) Jeśli nie możesz odszukać w swoich mailach numeru kodu kliknij tutaj lub napisz na adres guarantee@babiators.com

D) Termin realizacji liczony jest od momentu zgłoszenia z USA/PL do naszego Sklepu. Termin realizacji obejmuje wyłącznie dni robocze. Czas realizacji, czyli czas, który upływa od zgłoszenia do chwili wysłania nowej pary przez Sklep wynosi do 14 dni roboczych. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany w momencie składania zgłoszenia, Sklep kontaktuje się telefonicznie aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji.Termin otrzymania przesyłki przez Klienta równa się sumie czasu wysyłki ze sklepu Babiators.pl (do 3 dni) oraz czasu dostawy. Czas doręczenia przesyłki to 1-2 dni robocze, Poczta Polska Priorytet.​

​E) Gwarancja obejmuje tylko i wyłącznie jedno zgłoszenie i jedną wymianę na nową parę. W przypadku gdy dany model jest już niedostępny, po wcześniejszym ustaleniu wysłany jest inny w tej samej cenie, co zakupione.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Wszystkie przekazywane nam dane są starannie chronione, zgodnie z Polityką Prywatności.

1. Dokonując zamówienia poprzez Sklep internetowy babiators.pl Klient zostanie poproszony o podanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia. Obejmują one dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) oraz adres, na który ma być przesłany towar. Brak wymaganych danych może uniemożliwić realizację zamówienia.

2. Klient, składając zamówienie, wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych do celów realizacji jego zamówienia.

3. Wszystkie dane umieszczone w bazie sklepu są traktowane jako poufne i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane te są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia. Dane te są przechowywane i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

4. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, korekty oraz żądania usunięcia ich z bazy danych Sklepu.

5. Jeśli Klient wyrazi na to zgodę Sklep babiators.pl ma prawo do wysyłania na jego adres poczty elektronicznej Newslettera oraz informacji o promocjach i produktach w Sklepie.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Informacje, znaki firmowe oraz zdjęcia produktów umieszczone na stronie www.babiators.pl stanowią własność firmy Goood - Paweł Jaworski, bądź też producentów oferowanych towarów. Dane producentów umieszczone są na stronie za ich zgodą. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania lub wykorzystywania ich do jakichkolwiek celów reklamowych, promocyjnych bądź innych bez zgody właścicieli.

2. Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie.

3. Wszystkie sprawy sporne, których nie uda się rozwiązać na drodze polubownej, rozstrzygać będzie sąd właściwy rzeczowo dla siedziby Sprzedawcy.

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

5. Inne alternatywne metody rozwiązywania sporów. A) platforma do rozwiązywania sporów w internecie http://ec.europa.eu/consumers/

Polityka Prywatności

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś zgodę. Złożenie zamówienia w naszym sklepie online, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych. W przypadku, gdy postanowisz jednak nie podawać nam niezbędnych do realizacji zamówienia danych będzie to równoznaczne z brakiem zgody na ich przetwarzanie, a w dalszej kolejności niestety nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia.

Prosimy, abyś pamiętał, że w każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Możesz to zrobić korzystając z naszej pomocy wysyłając do nas prośbę na adres kontakt@babiators.pl

Zapewniamy Cię, że nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań, aby poziom ten z roku na rok był coraz wyższy. Wierzymy, że zapoznanie się z naszą polityką prywatności pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie i cieszyć zakupami w Babiators.pl

I. Kto jest administratorem danych osobowych www.babiators.pl ?

Administratorem danych osobowych Babiators.pl (dalej Administrator), czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest GOOOD Paweł Jaworski, ul. Prosta 3A, 45-526 Opole, i wpisany do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 6411/38136/2008, NIP: 7542564056, REGON: 160174517

Gromadzone dane osobowe mogą zostać przekazane do podmiotów współpracujących wyłącznie w celu realizacji zamówienia, w szczególności dostarczania przesyłek przez firmy kurierskie i operatorów pocztowych, wykonania usług przez partnerów handlowych i usługowych, ewidencji dostaw, ewidencji podatkowych, gwarancji oraz reklamacji.

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

Dane zbierane w trakcie korespondencji (za pomocą formularza kontaktowego, telefonu, poczty e-mail itp.) pomiędzy Sklepem a Klientem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane pytania lub realizacji zamówienia.

Każdemu Klientowi gwarantujemy prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych, a także możliwość skreślenia z listy klientów. Zobowiązujemy się nie udostępniać żadnych danych osobowych swoich klientów, zarówno danych adresowych, jak i adresów e-mail, w celach niezwiązanych z realizacją zamówienia.

II Zakres i cel zbierania informacji:

W trakcie składania zamówienia prosimy o podanie nam danych niezbędnych do realizacji zamówienia.

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie:

1. imię i nazwisko lub nazwa firmy– niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;
2. adres (ulica, numer domu, kod pocztowy miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
3. e-mail – niezbędny do komunikacji związanej z realizacją zamówienia;
4. numer telefonu – niezbędny do kontaktu w sprawie zamówienie oraz kontaktu podczas dostawy przez przewoźnika

W przypadku, kiedy przy składaniu zamówienia Klient wybierze dostawę na inny adres niż wskazany przy składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o podanie:

1. imię i nazwisko lub nazwa firmy – niezbędne do zaadresowania przesyłki;
2. adres (ulica, numer domu, kod pocztowy, miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
3. numer telefonu do odbiorcy przesyłki – niezbędny kontaktu podczas dostawy przez przewoźnika

W przypadku, kiedy przy składaniu zamówienia Klient wybierze wystawienie dokumentu sprzedaży na inne dane, niż wskazane przy składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o podanie:

1. imię i nazwisko lub nazwa firmy– niezbędne do wystawienia dowodu sprzedaży;
2.adres (ulica, numer domu, kod pocztowy, miasto) – niezbędne do wystawienia dowodu sprzedaży;
3. numer NIP – niezbędny do wystawienia dowodu sprzedaży.

Dane podane w trakcie składania zamówienia są przetwarzane przez Goood Paweł Jaworski i następujące podmioty w podanym poniżej zakresie:

1. imię i nazwisko, adres, telefon, wskazane jako adres dostawy przekazywane są firmie Altmaster - usługi logistyczne, a następnie firmie kurierskiej DHL EXPRESS w postaci etykiety/listu przewozowego będącego jednocześnie zleceniem doręczenia przesyłki. ​

W przypadku skorzystania z płatności z wykorzystaniem zewnętrznego systemu płatności, wszelkie dane podane po przejściu na stronę operatora płatności pozostają zarejestrowane wyłącznie w jego bazie i nie są w żaden sposób dostępne lub przechowywane przez www.babiators.pl

www.babiators.pl współpracuje z następującymi operatorami płatności: PayPal, przelew na konto banku ING

W przypadku rejestracji w Gwarancji Lost&Found, wszelkie dane podane po przejściu na stronę z formularzem (Producenta Babiators.com) pozostają zarejestrowane wyłącznie w jego bazie i nie są w żaden sposób dostępne lub przechowywane przez www.babiators.pl

III. Twoje dane osobowe, które pobierane są automatycznie po wejściu na www.babiators.pl

System informatyczny, z którego korzysta Babiators.pl automatycznie gromadzi w logach dane związane z urządzeniem, z którego korzystasz łącząc się z Babiators.pl. Dane te gromadzone są jedynie w celach statystycznych i dotyczą: typu urządzenia, systemu operacyjnego, rodzaju przeglądarki internetowej, rozdzielczości ekranu, głębi kolorów, IP, dostawcy usług internetowych, czy adres wejścia na Babiators.pl. i są wykorzystywane jedynie w procesie optymalizacji sklepu w celu zapewnienia jak największej wygody korzystania.

Dane te nie są nigdy łączone z danymi osobowymi i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

Babiators.pl wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia rozpoznania Ciebie i dostosowania sklepu Twoich potrzeb.

Babiators.pl wykorzystuje cookies do:

1. zapamiętania zawartości Twojego koszyka (sesja trwa 30 dni, po czym cookie jest kasowane);
2. tworzenia statystyk i raportów oglądalności funkcjonowania sklepu

W przypadku, gdy nie zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies może zablokować ich umieszczenie odpowiednio konfigurując swoja przeglądarkę internetową. Informacje jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej. Niestety w przypadku zablokowania plików cookies pochodzących z Babiators.pl nie możemy zagwarantować jego poprawnego działania. Jeżeli zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies, ale po zakończeniu odwiedzin w Babiators.pl chciałbyś je skasować, możesz to zrobić bez ryzyka a informację o tym jak, to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej.

Google Analytics wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia przeanalizowania źródeł ruchu i sposobu, w jaki odwiedzający korzystają z niego. Google gromadzi na swoich serwerach dane pozyskane z umieszczania na urządzeniach plików cookies i korzysta z tych informacji w celu tworzenia raportów i świadczenia innych usług związanych z ruchem i korzystaniem z Internetu. Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google. Dane te nie są nigdy łączone z danymi osobowymi i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

Jeżeli nie zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies może zablokować ich umieszczenie odpowiednio konfigurując swoja przeglądarkę internetową. Informacje jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej. Niestety w przypadku zablokowania plików cookies Google nie możemy zagwarantować poprawnego działania. Jeżeli zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies Google, ale po zakończeniu odwiedzin w Babiators.pl chciałbyś je skasować, możesz to zrobić bez ryzyka a informację o tym jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej.

Google AdWords wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia oceny poprawności i skuteczności prowadzonej działalności reklamowej z wykorzystaniem sieci AdWords. Google gromadzi na swoich serwerach dane pozyskane z umieszczania na urządzeniach plików cookies i korzysta z tych informacji w celu tworzenia raportów i świadczenia innych usług związanych z ruchem i korzystaniem z internetu. Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google. Dane te nie są nigdy łączone z danymi osobowymi i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych. Jeżeli nie zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies może zablokować ich umieszczenie odpowiednio konfigurując swoja przeglądarkę internetową. Informacje jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej. Niestety w przypadku zablokowania plików cookies Google nie możemy zagwarantować poprawnego działania. Jeżeli zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies Google, ale po zakończeniu odwiedzin w Babiators.pl chciałbyś je skasować, możesz to zrobić bez ryzyka a informację o tym jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej.

Babiators.pl bardzo starannie dobiera swoich partnerów biznesowych i równie starannie weryfikuje zamieszczanie w Babiators.pl linki do innych stron internetowych. Babiators.pl nie odpowiada jednak za standard i politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli, operatorów czy administratorów tych stron. Dlatego zalecamy weryfikację każdego z naszych partnerów w zakresie własnym i samodzielne podjęcie decyzji, czy chcesz powierzyć im Twoje dane osobowe.

W szczególnych sytuacjach, w których obowiązujące prawo nakazuje administratorowi udostępnienie zebranych danych organom państwowym, Babiators.pl dane takie udostępni. Za wyjątkiem tych sytuacji, Twoje dane osobowe będą ujawnianie wyłącznie w zakresie, celu i podmiotom wymienionym w niniejszej polityce prywatności.

Babiators.pl zastrzega sobie prawo zmiany polityki prywatności, o ile będzie wymagać tego obowiązujące prawo, ulegną zmianie warunki technologiczne funkcjonowania Babiators.pl lub zmiana będzie wprowadzać standard wyższy od minimum wymaganego prawem.

Babiators.pl kontaktuje się z Tobą korzystając z podanego e-maila, a tylko w szczególnych sytuacjach korzystamy z podanego przez Ciebie numeru telefonu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do polityki prywatności i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych zachęcamy do kontaktu pod naszym adresem e-mail kontakt@babiators.pl

W przypadku chęci aktualizacji lub usunięcia Twoich danych osobowych, prosimy o kontakt wysyłając wiadomość e-mail na adres kontakt@babiators.pl