o naszej firmie

O naszej Firmie

Jako rodzice wiemy, że życie z dziećmi to wieczna przygoda, więc postanowiliśmy stworzyć produkty mające na celu zapewnić aby każda była bezpieczna i niesamowita. Dlatego każdy produkt jest wykonany stylowo i z wysokiej jakości materiałów aby były wytrzymałe - odporne na uderzenia. Każdy produkt jest zabezpieczony przed ryzykiem utraty lub uszkodzenia. Część naszych zysków przekazujemy na Eye Foundation Children i inne organizacje, które pomagają dzieciom w potrzebie. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na bezpieczne i zdrowe - przygody życia. Babiators - każdy dzień jest przygodą.

Nasza Historia 

Długoletni przyjaciele Molly i Ted Fienning  oraz Carolyn i Matthew Guard spotkali się w college'u ponad 10 lat temu . Po ukończeniu studiów , będąc razem na wakacjach marzyli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej . Carolyn , Matthew i Molly połączył świat korporacyjny a Ted był pilotem myśliwca Marine Corps. Pomysł na Babiators Urodził się w bazie wojskowej w Beaufort , Karolina Południowa , gdy Molly zobaczyła dzieci jej kolegów, żon wojskowych mrużące oczy w słońcu , podczas gdy ich Mamusie i Tatusiowie Piloci stali w ochronnych i stylowych okularach Aviator . Molly podzieliła się pomysłem na okulary zdrowe, stylowe i trwałe dla dzieciaków z jej mężem Tedem - pilotem , który powiedział: "Zróbmy je , i nazwijmy je Babiators !"

Matthew i Carolyn Guard byli w trakcie poszukiwania dobrego, odlotowego biznesu. Zakochali się w pomyśle tworzenia wysokiej jakości, niedrogiego, zdrowego, trwałego i stylowego produktu, który pozwoli dzieciom być dziećmi i jednocześnie będzie chronić. Carolyn zauważyła duży potencjał w biznesie i wystartowała z pomysłem z prędkością Macha.

Firma rozpoczęła działalność w 2011 roku. Carolyn i Molly pracowały zza ich kuchennymi stołami . Dziś Babiatorsowa  "Załoga" rozwija się szybko i szybko staje się wiodącą marką dla dzieci. Magazyn Forbes niedawno wymienił Babiators jako jednego z 100 najbardziej obiecujących firm amerykańskich w 2014 roku! Z ich siedziby w Atlancie, Georgia, USA, ich zdrowe, stylowe i niesamowite produkty odleciały do ponad 45 krajów , dając dzieciom na całym świecie ochronę i wolność, by tworzyć ich własną przygodę.